Finishing line

Uzávěrka soutěže

Naše  a doufám že i trochu vaše rodinná soutěž Rozhýbejme Třanovice se už velmi jistě blíží ke svému závěru který byl stanoven na neděli 20.12.2020. Takže máte ještě posledních pár dní na to aby jste mohli zamíchat pořadím rodinných týmů, můžete nám posílat své záznamy o splnění zadání úkolů a aktivit, které jsme vám nabízeli v našem katalogu do nedělní půlnoci. Záznamy zaslané po 20.12 23:59 už nebudou započítány.

Když jsme v loňském roce soutěž plánovali a připravovali, naše představy o průběhu byly teda dost zásadně rozdílné, hlavně co se týče společných a sportovních akcí – těch mělo být tedy podstatně více (téměř každý měsíc měla být nějaká příležitost se jako rodiny sejít a zažít něco zajímavého, dobrodružného, zábavného a spojujícího). Také jsme očekávali větší zapojení rodin hlavně díky ZŠ a MŠ Třanovice, ale na jaře byly školy zavřeny a tedy informace o soutěži a motivace pro zapojení se k mnoha rodinám z tohoto důvodu nedostaly.

Jenže člověk míní ale věci se zásadně mění a rok 2020 byl z hlediska organizace akcí totálně nepříznivý (škoda) … ale přesto všechno doufám, že vás tato soutěž alespoň trochu bavila, že jste v rámci své rodiny při plnění různých úkolů a výzev prožili skvělé okamžiky, získali nové zkušenosti a zážitky, rozvíjeli vztahy, komunikaci a spolupráci v rámci své rodinné jednotky a prostě si užili skvělý čas spolu. A o to šlo především.

Chci všem poděkovat za zdárný průběh soutěže, vaše úsilí a spolupráci. O výsledcích soutěže budete informováni po uzavření bodování a pokud to podmínky dovolí, chtěl bych v lednu nebo únoru zorganizovat takovou “závěrečnou” párty, kde bychom se mohli jako účastníci soutěže společně potkat, oficiálně vyhlásit výsledky a také trochu zavzpomínat a popovídat si.


Mějte se krásně, přeji příjemné a klidné prožití vánočních svátků a třeba někdy příště bude nějaké pokračování.

Bez štítků

Není možné přidávat komentáře