Rozhybejme Třanovice
10
Zář

Cesta za pokladem

od Rozhybejme Třanovice
 
zobrazeno 146 uživatelům.

Prázdniny nám končí a za pár dní už budou minulostí a zůstanou po nich pouze vzpomínky. Věříme, že jste si je užili, odpočali si a prožili krásné okamžiky na různých dovolených, výletech, cestách, táborech či dalších jiných odpočinkových aktivitách a relaxaci ať už sami, s rodinou, či v kruhu nejbližších nebo s přáteli a kamarády.

Chceme udělat pomyslnou tečku za letní pohodou a dobrodružstvím a to nejlépe společně. Zveme všechny rodinné týmy účastnící se naší hry i všechny sympatizanty na poslední prázdninové dobrodružství, které jsme nazvali Cesta za pokladem.

Sraz účastníků bude ve čtvrtek 10.9.2020 v 16:30h u Obecního úřadu v Třanovicích a poté společně vyrazíme na “loveckou výpravu” na jejímž konci vás snad čeká poklad. Cestou vás čekají různé úkoly za jejichž splnění můžete získat jednotlivé kousky mapy a souřadnice vedoucí k pokladu a také budete mít cestou zažít něco neobvyklého a zkusit něco, co jste asi ještě nikdy neměli možnost.

Pro menší děti doporučujeme vybavit je nějakým vhodným přibližovadlem (kočárek, koloběžka, odrážedlo, skateboard) aby jim cesta lépe ubíhala. Předpokládané ukončení akce bude kolem 20h.

A abychom vás motivovali, tak za účast alespoň 2 členů vašeho rodinného týmu vám přidělíme 200 bodů v naší soutěžní hře!

Těšíme se na společné poslední letní dobrodružství, kdy budeme moct být spolu, více se vzájemně poznat, popovídat si a prostě prožít něco příjemného, zábavného a odpočinkového.

Chcete-li se zaregistrovat pro tuto akci, navštivte následující adresu URL:

 

Datum a čas

Počátek:10.09.2020 17:00
Konec: 10.09.2020 20:00
 

Místo konání

Třanovice 250, Třanovice
 

Lokalita

sraz v Třanovicích u OU
 

Typy událostí

Společenská akce
 

Datum ukončení registrace

09.09.2020
 
 

Sdílet na sociálních sítích

Pro vyplnění záznamu o aktivitě se musíte přihlásit