joinus

Máme velkou radost, že jste se rozhodli vytvořit svůj rodinný tým a zapojit se do soutěžního klání. Doufáme, že se Vám připravované aktivity a akce budou líbit, že pro celou vaší rodinu bude tato soutěž obohacením a příjemným zpestřením jednotlivých dní v celém roce 2020.

Rodinný tým by měl být složen ze 3-8 lidí a bude moc fajn, pokud bude tým vícegenrační – děti, rodiče, prarodiče. Kdykoli během soutěže můžete editovat svou profilovou stránku, případně přidat/odebrat členy týmu.

Po vyplnění registračního formuláře bude na uvedenou emailovou adresu odeslán informační email obsahující odkaz pro aktivaci Vašeho profilu – prosíme zkontrolujte zda email nebyl vložen do Spam koše. Následně po aktivaci Vašeho profilu můžete k portálu přistupovat zadáním přihlašovacího jména a hesla – tím Vám budou zaktivněny další funkcionality portálu – např. možnost vyplnění formuláře o splnění aktivity, registrace ke společným či sportovním akcím, sledování počtu přidělených bodů, využití komunikačních prostředků (diskuze, komentáře, vzkazy pro jiné týmy atd) a další.

Zadané informace (zejména pak kontaktní) nebudou zveřejněny ostatním návštěvníkům portálu, ale potřebujeme je evidovat pro případnou komunikaci s jednotlivými týmy. Po ukončení soutěže bydou všechny osobní data vymazány a zavazujeme se, že tyto informace neposkytneme žádným třetím osobám.

Posledním požadavkem pro účast v soutěži je uhrazení jednorázového registračního poplatku ve výši 300 Kč převodem na účet organizátora soutěže – spolek SLUNCE – č.ú.: 2501271123/2010. Při úhradě prosíme uveďte do zprávy pro příjemce název soutěže a také jméno svého týmu.

V registračním formuláři je nutné uvést tyto kategorie informací o vašem týmu:

 • Přihlašovací údaje
  • Přihlašovací jméno – min. 7 znaků, bez mezer, háčků a čárek (povinné)
  • Heslo – min. 7 znaků, musí obsahovat alespoň 1x velké písmeno, 1x malé písmeno, 1x číslo (povinné)
 • Kontaktní údaje
  • Název týmu – jak bude zobrazován ostatním (povinné)
  • Ikona/obrázek týmu
  • Email (povinné) – potřebujeme pro komunikaci s Vaším týmem
  • Mobilní telefon (povinné) – potřebujeme pro komunikaci s Vaším týmem
  • Facebook, Viber, WhatsApp – pokud používáte tyto sociální sítě, prosíme uvěďte Váš kontakt pro snadnější komunikaci
 • Členové týmuuveďte jména a příjmení  jednotlivých členů a také prosíme uveďte věk, abychom mohli jednotlivé aktivity a akce lépe zaměřovat na cílové skupiny
 • Další informace – zde od vás chceme vědět zda splňujete podmínku pro registraci týmu (vyberte vazbu alespoň 1 člena týmu k obci) a dejte nám i vědět, jakým způsobem jste se o soutěži dozvěděli, proč se chcete zapojit a jaké jsou vaše očekávání
Přihlašovací údaje
Kontaktní údaje týmu
Členové týmu
Další informace o týmu
Zobrazit zásady zabezpečení a podmínky soutěže