helping-hands

Body za něco mimořádného

V naší soutěži se snažíme motivovat vás k různým aktivitám, z nichž můžou vaše rodiny profitovat. Většina aktivit by měly utužovat vztahy mezi jednotlivými členy rodin, mezi rodiči a dětmi. Cílem této soutěže je, aby jste spolu trávili čas, povídali si, hráli si, objevovali a dělali něco příjemného, odpočinkového, zábavného ale i prospěšného. Zkrátka, aby tato soutěž vaši rodinu semkla a také i nějakým způsobem obohatila a rozvinula či posunula někam dále.

Také bychom si ale moc přáli, aby naše hra byla pro vás určitou výzvou – aby jste jako rodina (nebo její jednotliví členové) mohli být nějakým způsobem užiteční i dalším rodinám, dalším občanům a lidem ve vašem okolí. Abychom nežili jen pro sebe, pro své rodiny, ale uměli se nějakým způsobem rozdělit s druhými.

Dnes jsme obrželi záznam o aktivitě Vyrobte si ochranné roušky od nového týmu Lemurci, který byl podnětem k napsání tohoto příspěvku. Z tohoto záznamu jsme se dozvěděli o mimořádném úsilí členů rodinného týmu, když maminka a dcery ušily více než 100 roušek, které poté zdarma rozdaly ostatním lidem či organizacím (např. stacionáře pro postižené spoluobčany, jež spravuje Slezská Diakonie).

Tohle byl úctyhodný výkon a moc krásné gesto a proto jsme se rozhodli odměnit tento tým bonusovými body – přidělujeme týmu Lemurci bonusových 200 bodů. Zároveň nás to inspirovalo pro drobné rozšíření pravidel soutěže o možnost přidání bonusových 200 bodů za nějakou mimořádnou činnost pro jakýkoliv tým, aby i ostatní rodiny mohly udělat něco fakt dobrého a prospěšného pro své okolí.

Nebuďte zbytečně skromní a pokud realizujete nějaký podobný dobročinný skutek pro blaho spoluobčanů či obyvatel naší obce, pochlubte se nám s tím a po posouzení vám moc rádi připíšeme bonusové body, protože si velmi ceníme skvělých a nesobeckých lidí, kteří jsou ochotní dávat něco ze sebe těm, kdo nás obklopují.

Bez štítků

Není možné přidávat komentáře