business-events-calendar-banner1_1200_630

Katalog akcí

Na této stránce vám budou zobrazovány jednotlivé akce, jež budou pro vás připravovány organizačním týmem v rámci soutěže. Také zde budou zobrazovány akce pořádané jinými subjekty (např. obecní akce či akce organizované jinými externími subjekty) . Tyto akce jsou připravovány za účelem umožnění budování komunity - tedy měly by být přístupné všem rodinným týmům a je to prostor, kdy se rodiny mohou setkávat, vzájemně se poznávat a vytvářet přátelské vztahy.

Detail akce

Každá akce zobrazená v katalogu má vlastní stránku, zobrazující detailní informace, kde budou vždy specifikovány podmínky akce za jejichž splnění váš rodinný tým může získat určený počet bodů. Dílčí akce jsou kategorizovány dle typu události a na detailu každé akce jsou zobrazeny všechny potřebné informace (datum a čas konání akce, podmínky přidělení bodů, místo akce, případné náklady, informace o dopravě atd)

Registrace

Pro přihlášené uživatele (pod přihlašovacím jménem svého týmu zadaného při registraci) bude také možnost registrace na událost - to je potřebné zejména u akcí, kde musí organizátoři soutěže znát počet účastníků, nebo např. u akcí s omezenou kapacitou - tedy regisrace týmu a jednotlivých účastníků může být umožněna pouze do naplnění kapacity - tedy kdo se dříve zaregistruje, ten se akce účastní a pro další účastníky může být registrace na akci ukončena.

Vlastní akce

Za organizaci vlastní společné či sportovní aktivity pro ostatní účastníky tým může získát 200b​ – podmínkou přidělení bodů je, že se akce musí zúčastnit minimálně 5 dalších týmu či 20 osob. Pokud chcete zorganizovat akci nejprve kontaktujte organizátory a sdělte nám své nápady a představy.

Je jen na vás, jakých akcí se zúčastníte

My se budeme usilovně snažit připravovat vám co nejširší nabídku akcí, ať máte možnosti výběru co vás zajímá, co vás baví a v čem se chcete setkávat s jinými týmy.

Těšíme se na všechny ty společně prožité okamžiky s vámi!

Nedávné události